persian fans SS501
سلام به اولین انجمن رسمی دابل اس توی ایران خوش امدید!
برای استفاده ی کامل از امکانات سایت لطفا وارد شوید
ممنون
برای استفاده از تمامیه امکانات لطفا از مرور گر های استاندار مثل فایر فاکش استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل حتما به مدیر پیام خصوصی دهید
persian fans SS501
سلام به اولین انجمن رسمی دابل اس توی ایران خوش امدید!
برای استفاده ی کامل از امکانات سایت لطفا وارد شوید
ممنون
برای استفاده از تمامیه امکانات لطفا از مرور گر های استاندار مثل فایر فاکش استفاده کنید.
در صورت بروز مشکل حتما به مدیر پیام خصوصی دهید
persian fans SS501
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

persian fans SS501

به اولین انجمن رسمی دابل اس توی ایران خوش امدید

HomeSearchLatest imagesLog inRegister

اطلاعیه انجمن ... تذکر های *مهم*

•   تبلیغ هرگونه انجمن دیگر یا موضوعی غیر از دابل اس در این انجمن ممنوع میباشد *مهم*
  •  اسم مطلبی که ارسال میکنید به مطلب مربوط باشد. مشخص کننده ی محتوای مطلب شما باشد. *مهم*
  •   هر مطلب رو در قسمت مربوط به اتاق انجمن خودش ارسال گردد    *مهم*
  •  مطلب ارسالی 2 بار در دو مکان متفاوت ارسال نکنید   *مهم*
  •  اگر در مورد یک موضوع ارسال شده مطلبی کامل کننده دارید به همون پست اضافه کنید. الکی با اتاق زدن فروم رو شلوغ نکنید.    *مهم*

انجمن اماده برای تبادل بنر سایت ها و انجمن های کره ای میباشد

برای اطلاعات بیشتر به این قسمت مراجعه کنید 

توجه توجه 

بچه های بدون عضویت میتونند از قسمت ازاد استفاده کنند

توجه توجه 

Log in
Username:
Password:
Log in automatically: 
:: I forgot my password
Similar topics
Who is online?
In total there is 1 user online :: 0 Registered, 0 Hidden and 1 Guest

None

Most users ever online was 215 on Mon Apr 12, 2021 6:13 pm
Latest topics
» عکس حرکتی !!
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeWed Jan 30, 2013 1:58 pm by ara-youngi

» آهنگهایی که کمتر شنیدین
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeTue Dec 04, 2012 10:37 pm by daryr

» bita314
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeWed Oct 10, 2012 2:15 pm by *vampire 501*

» داداشی در سربازی
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeSun Sep 23, 2012 10:12 pm by ♬º◕Yas Ⓔ man◕º♬

» عکس عشقم
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeMon Sep 10, 2012 5:05 pm by daryr

» Postcard in USA دابل اس ss501
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeMon Sep 10, 2012 2:03 pm by kimia

» دابل اس چرا اینجوری شدید
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeWed Aug 29, 2012 6:05 pm by maryami

» Heo Young Saeng-FIRST SOLO STORY
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 6:00 pm by daryr

» عکسای خوشگل از یونگ سنگ
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeWed Aug 22, 2012 5:34 pm by daryr

» داداش جونگ مینی
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeThu Aug 02, 2012 9:06 pm by maryami

مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس

Go down 
3 posters
AuthorMessage
سارا
داره راه میوفته
داره راه میوفته
سارا

کل تشکر ها و امتیاز ها : کل تشکر ها و امتیاز ها : : 4682
تشکر شده تشکر شده : 14

مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Empty
PostSubject: مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس   مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 9:13 pm

بچه ها اینو بخونید من که وقتی خوندم خیلی خوشحال شدم
من اصلا" به این فکر نمیکردم که بخوام خودم به تنهایی آلبوم بدم!
کیو جونگ شروع کرد به حرف زدن و گفت من فکر نمیکردم که بقیه ی اعضا ی گروه اینطوری و به این سرعت پشت سر هم آلبوم بدن
کیو جونگ ادامه میده و میگه این برای من ایجاد ترس و دلهره کرد که اعضای دیگه که آلبوم دادن و همشون موفق بودن و عالی کار کردن ، منم میخوام که کارمو خیلی خوب انجام بدم ،اما به چیزای خیلی بزرگ فکر نمیکنم.من فقط میخواستم که مردم بدونن که من هم یه کاری انجام دادم ، همچنین کیو جونگ درباره ی آرزوهاش برای گروه گفت:
من همیشه منتظر روزی میمونم که همه ی اعضا توانایی ها شون رو بدست بیارند تا یک آلبوم گروهی بدیم
"این پایان کار ما نیست...و این تازه آغاز کار ماست "
همه ی ما دوست داریم که با هم یک آلبوم گروهی رو بدیم،اما انجام این کار وبه دست آوردن موقعیتی مناسب برای این ، سخته ، من فکر میکنم الان بهترین موقعیته که ما روی فعالیت های تکیمون تمرکز کنیم!
کیو جونگ گفت :صادقانه میگم ، مردم درباره ی دبل اس خیلی ساده فکر می کردن که این شایعات رو برای باقی اعضا مخصوصا" بیشتر درباره ی کیم هیون جونگ و هیونگ گفتن این خیلی ناراحت کننده بود !
من فکر میکنم اگر هر کدوم از ما این زمان رو برای پیشرفتمون داشته باشیم ، بعدا" میتونیم بهتر از قبل با یکدیگر کار کنیم و بعد از اون دیگه هیچ کس هیچ حرفی نمیتونه بزنه !
کیم کیو جونگ همچنین دررابطه با شایعه هایی که گروه با هم نیستن صحبت کرد !
ما همه مثل هم دیگه ایم:
تولد هیونگ جون بود که خیلی ازش نگذشته و مردم مدام از من سوال میکردن که من میتونستم بیشتر از این تولد هیونگ جون رو تبریک بگم ...
اون ها فکر میکنن که ما اصلا" با هم نزدیک نیستیم...اما این درست نیست و واقعیت نداره!
من فکر میکنم اینکه به یک نفر نزدیک باشی خیلی بهتر از اینه که تو تظاهر کنی که راه خودتو درپیش گرفتی!
اون همچنین هیجانزده بود درباره ی گفتن اینکه یه چیزایی هست که اون میخواد براشون تلاش کنه تا حتما" انجامشون بده !
اما این الان امکانش نیست چون همگی خیلی مشغولیم،این اولین باریه که همه ی ما آلبوم هایی به صورت جدا و انفرادی میدیم تنها در یک سال،پس هنگامی که در آخر امسال یه مراسمی انجام شد ، من میخوام تمام آهنگای گروه رو که وقتی دور از هم بودیم بیرون اومده رو به صورت یک ملودی خیلی طولانی ترکیب کنم.و من برای هر 5 نفرمون میخوام که همه با هم روی استیج بریم و هر کس قسمت مخصوص خودش رو روی استیج اجرا کنه و بخونه !
Back to top Go down
سارا
داره راه میوفته
داره راه میوفته
سارا

کل تشکر ها و امتیاز ها : کل تشکر ها و امتیاز ها : : 4682
تشکر شده تشکر شده : 14

PostSubject: Re: مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس   مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeThu Sep 29, 2011 9:17 pm

این حرفای کیو یعنی گروه دارن تلاششون رو میکنن که برگردن!من که واقعا خشحالم Stupid Rabbit26
دبل اس فایتییییییییییییییییییییییینگگگگگگگگگ! love 14 love 14 love 14
Back to top Go down
pegah501
کمی فعال
کمی فعال
pegah501

کل تشکر ها و امتیاز ها : کل تشکر ها و امتیاز ها : : 4847
تشکر شده تشکر شده : 39

بازی طرفداران
عضو ها:
مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Left_bar_bleue1/1مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Empty_bar_bleue  (1/1)

PostSubject: Re: مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس   مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeFri Sep 30, 2011 10:21 am

هووووریاااااا....فایتینگ دابل اس
Stupid Rabbit27 Stupid Rabbit57 Stupid Rabbit58 love 40
Back to top Go down
mihiys
مدیر بخش
مدیر بخش
mihiys

کل تشکر ها و امتیاز ها : کل تشکر ها و امتیاز ها : : 5234
تشکر شده تشکر شده : 90

PostSubject: Re: مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس   مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitimeFri Sep 30, 2011 6:02 pm

love 40 فایتینگ دابل اس.
ممنون
b26
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس   مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس Icon_minitime

Back to top Go down

مصاحبه ی کیو جونگ درباره ی دبل اس
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» درباره ی گروه public FanS HYS
» یک عکس از موزیک ویدئوی کیو جونگ
» داداش جونگ مینی